BAL MECENASÓW 2022

elitarne wydarzenie dla naszych Mecenasów w serwisie Patronite.pl

 KIEDY 

1.10.2022 godz. 19:00

 GDZIE 

ul. Bagatela 14

 ZOSTAŃ MECENASEM 

DCM_5892(1).jpg

Bal Mecenasów 2021 (finałowa scena wieczoru)

 OPIS 

Nadchodzi doroczne, najbardziej elitarne i niepowtarzalne wydarzenie w repertuarze Potem-o-tem! Spektakl zamknięty, dla wszystkich tych, którzy do 16.09.2022 udzielą nam odpowiedniego wsparcia w serwisie Patronite.pl. To dzięki Wam, drodzy Mecenasi, możemy istnieć bez grantów i dotacji, postaramy się więc kolejny raz przygotować dla Was coś specjalnego…

 

Bal Mecenasów to wieczór na granicy teatru, imprezy, koncertu, zebrania sekty i performance’u. W tym roku motywem przewodnim będzie MASKARADA. Ostrzegamy, że będzie mroczniej niż zwykle, ale obiecujemy trzymać poziom absurdu i dowcipu. Bal Mecenasów co roku ma zupełnie inny przebieg i odbywa się tylko raz. Będzie to więc zarazem premiera, jak i pożegnanie tytułu. :)

 

Nie zabraknie muzyki, śpiewu, śmiechu i wzruszeń. Oczywiście zadbamy o dobrą zabawę, ale bardzo istotnym celem tego spotkania jest dla nas to, by poznać Was osobiście oraz żebyście Wy mieli okazję poznać się wzajemnie. Wszystkich nas (widzów i twórców) łączy absurdalny pomysł finansowania niezależnego teatru Potem-o-tem, a to może być początek... nawet jeśli nie pięknej przyjaźni, to przynajmniej wartościowej znajomości. :)

 

Zostańcie Mecenasami Potem-o-tem i weźcie udział w „Balu Mecenasów 2” otwierającym teatralny sezon 2022/2023!

 

LINK DO NASZEGO PROFILU W SERWISIE PATRONITE:

Zrzut ekranu 2022-08-31 o 14.39.56.png
DCM_5863.jpg

Bal Mecenasów 2021 (Eliza Rycembel i Jan Marczewski)

 FAQ 

Czy mogę wziąć udział w Balu jeśli jeszcze nie jestem Mecenasem Potem-o-tem?

Tak! Wystarczy, że udzielisz nam wsparcia na odpowiednim progu przez wymaganą ilość miesięcy w serwisie Patronite.pl do dnia 16.09.2022 do godz. 23:59. 

 

Czy Bal Mecenasów to jedyna nagroda jaką otrzymam za swoje wsparcie?

Oczywiście, że nie! W zależności od progu wsparcia na jaki się zdecydujesz, możesz liczyć na wiele innych nagród. Sprawdź szczegóły!

 

Dlaczego dla Potem-o-tem tak ważne jest wsparcie na Patronite.pl?

 

Jako jedna z nielicznych zawodowych scen w Polsce działamy w pełni niezależnie, bez państwowych pieniędzy i publicznego wsparcia. Dzięki naszym Mecenasom możemy tworzyć ambitny teatr na swoich zasadach, bez konieczności dostosowywania się do instytucjonalnych wymogów. 

 

Na co przeznaczacie środki pozyskane od Mecenasów?

 

Na wszystko to, czego potrzebuje niezależny teatr i na co bardzo często nie starcza nam pieniędzy z samej sprzedaży biletów: zakup sprzętu technicznego, opłaty za wynajem przestrzeni, zakup scenografii i kostiumów, wynagrodzenia twórców, paliwo, płyn do dymiarki, a nawet batoniki i papier toaletowy. Wszystko to, co widzicie przychodząc do nas na spektakl.