
„Po(*)łączność” to wizja 200 lat najbliższej przyszłości.
Opowieść o świecie bardzo odległym, ale i dalece znajomym. Erę polaryzacji społecznej zastąpiła multilaryzacja. Stron konfliktu jest już tak wiele, że mało kto potrafi je jeszcze zliczyć. Słowo „kompromis” dawno wyszło z użycia, a cała ludzkość stała się synonimem wirtualnej rzeczywistości, nazywanej Po(*)łącznością.
Jak to się stało? Co do tego doprowadziło? I kiedy będzie za późno, by powstrzymać ten proces? Po(*)łączność kompleksowo odpowie Wam na wszystkie te pytania. Fabuła spektaklu opowiadana będzie od końca. Zaczniemy od roku 2225 i scena po scenie będziemy zbliżać się do współczesności, odkrywając kolejne tajemnice przyszłości. Na tym jednak nie koniec…
Rezerwujcie wieczór, zapnijcie pasy i szykujcie się na błyskawiczną podróż po czwartym wymiarze rzeczywistości. Poruszać będziemy się z prędkością światła, więc spektakl potrwa 120 lub 180 minut. Decyzja będzie należała do Was.
!UWAGA! W spektaklu wykorzystywane jest światło stroboskopowe.
OPIS
ZWIASTUN SPEKTAKLU
ASYSTENTKI
Julia Ruszkowska
Spektakl bierze udział w 28. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.


Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.
W I etapie Konkursu spektakle ocenia Komisja Artystyczna w składzie: Paweł Kluszczyński, Katarzyna Lemańska, Andrzej Lis, Jacek Sieradzki (przewodniczący), Katarzyna Tokarska – Stangret, Wiktoria Tabak, Agnieszka Wójtowicz.
SPEKTAKL ZREALIZOWANY
WE WSPÓŁPRACY
