top of page

REKRUTACJA

 TERMIN SKŁADANIA 

 ZGŁOSZEŃ 

do 4.02.2022 (23:59)

 STANOWISKA 

realizatorzy światło/video

montażyści scenografii

garderobiani

 MAILOWA FORMA   ZGŁOSZENIA 

potemotem@gmail.com

 SPOTKANIA 

 REKRUTACYJNE 

8-11 lutego (online)

RED_6539.jpg

foto: Darek Redos

 KIM JESTEŚMY? 

     Jednym z nielicznych teatrów w Polsce, który działa w pełni bez publicznych dotacji i miejskiego wsparcia. Jesteśmy grupą przyjaciół, ale do Potem-o-tem podchodzimy w pełni zawodowo. Nasz zespół tworzy ponad 20-osobowa grupa profesjonalistów, wziętych artystów, którzy po godzinach codziennej pracy od blisko 6 lat tworzy w Warszawie teatr swoich marzeń. Nie mamy zbyt dużo pieniędzy, ale nie pracujemy za darmo i z roku na rok rozwijamy się jako instytucja, o czym świadczyć może rekrutacja, którą właśnie przeprowadzamy.

 KOGO SZUKAMY? 

  1. realizatorów oświetlenia i video: chętnych do nauki ludzi, których nie przeraża  perspektywa nauczenia się samodzielnej obsługi profesjonalnego programu do realizacji video ani obsługa 3 równolegle pracujących projektorów. Na te stanowiska poszukujemy ludzi wszechstronnych, czyli takich, którzy oprócz realizacji video będą w stanie rotacyjnie odpowiadać też za realizację świateł. Obok realizacji świateł na konsoli w cenie są umiejętności z zakresu montażu oświetlenia teatralnego, czyli: podłączenie, przewieszanie, ustawianie oraz filtrowanie klasycznych reflektorów typu PC oraz profilowych. Im większe kompetencje i doświadczenie tym lepiej, ale nie jest to dla nas jedyny czynnik decydujący.

  2. montażystów scenografii i widowni: krzepkich ludzi, którym nie jest straszne przenoszenie kilkudziesięciokilowego podestu, ani precyzyjne przytwierdzenie bardziej skomplikowanych elementów scenografii. Nie musicie mieć wielkiego doświadczenia, ale nie może być Wam obce: dźwiganie, sklejanie, przytwierdzanie itp.

  3. garderobianych: osób, które wezmą na siebie obowiązki przygotowania kostiumów do spektaklu, czyli ich wypranie i wyprasowanie oraz odpowiedzialność za to, że żadnego z nich podczas spektaklu nie zabraknie.

 WARUNKI ZATRUDNIENIA 

     Na wszystkie trzy stanowiska poszukujemy ludzi do pracy rotacyjnej, czyli na zasadzie elastycznego dopasowywania się do grafiku. Jako Potem-o-tem gramy ok. 10 spektakli w miesiącu w ramach ustawień na 3-4 różne tytuły. Spektakle gramy w przestrzeniach teatralnych oraz w miejscach adaptowanych na teatr (jak np. autokar, zabytkowy pałac, prywatne mieszkanie). Rozliczamy się na comiesięczną umowę zlecenie, na zasadzie stałego wynagrodzenia od spektaklu (realizatorzy), od montażu lub demontażu (montażyści) oraz od setu spektakli (garderobiani). Preferowana jest dyspozycyjność na minimum 50% terminów w miesiącu, określana elastycznie z miesięcznym wyprzedzeniem. Szukamy ludzi chętnych do stałej współpracy w minimum rocznej perspektywie. Niemal wszystkie spektakle w sezonie gramy na terenie Warszawy i okolic.

 WYNAGRODZENIE 

       W Potem-o-tem przyjmujemy zasadę najuczciwszą z możliwych. Ponieważ nie mamy wiele, to dzielimy się tym po równo. Niezależnie czy jesteś reżyserem,  montażystą scenografii, aktorem, choreografem czy realizatorem światła, za wykonaną pracę otrzymujesz jednakowe wynagrodzenie.

 

Nie trzymamy kwot w tajemnicy. W perspektywie najbliższych miesiącach za realizację jednego spektaklu, montaż lub demontaż scenografii oraz przygotowanie kostiumów na dany set jesteśmy w stanie zapłacić 200 zł brutto. Nie płacimy za próbę, która odbywa się zawsze przed pierwszym spektaklem w secie, ale płacimy za montaż świateł, który odbywa się zawsze dzień wcześniej.

 

Coraz częściej przytrafiają nam się jednak zlecenia, przy których jesteśmy w stanie zaoferować znacznie większe wynagrodzenie.

 JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ? 

     Jeżeli jesteście otwarci i zainteresowani współpracą z nami, wyślijcie do 4.02.2022 swoje cv na maila: potemotem@gmail.com. W tytule napiszcie „REKRUTACJA” i dodajcie nazwę stanowiska, a w treści wiadomości uwzględnijcie następuje informacje:

  1. imię i nazwisko 

  2. numer telefonu

  3. stanowisko na jakie się zgłaszacie

  4. krótki opis doświadczenia i kompetencji jakie macie w danym zakresie

  5. ogólna informacja o dyspozycyjności

  6. klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Potem-o-tem w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

 

Odpiszemy każdemu, obiecujemy! Spotkania rekrutacyjne odbędą się w dniach 8-11 lutego.

bottom of page