top of page
LUDKI_02-10.png

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA

zbieramy na samochód dostawczy do transportu scenografii

POT TRUCK_03_Obszar roboczy 1.jpg

 NA CO? 

Zbieramy na samochód ciężarowy do transportu scenografii. Pozwoli nam to przewozić rekwizyty i elementy oprawy scenicznej bez konieczności używania prywatnych samochodów.  Potem-o-tem'owe auto będzie również pełnić funkcję podręcznego magazynu, co dla teatru bez własnej siedziby stanowiłoby wielkie ułatwienie. Taki zakup pozwoliłby nam też spełnić nasze marzenie o wyruszeniu w spektaklową trasę poza granice Warszawy, a nawet Polski. Na koniec okleimy pojazd grafikami, które będą pełniły formę dodatkowej reklamy naszego teatru. Również Wy będziecie mogli znaleźć się na naszym aucie! Poniżej więcej szczegółów.

 KIEDY? 

Wspierać można do 18 grudnia do godz. 23:59.

Gwarantujemy dostawę świątecznych prezentów na wskazany adres do 23 grudnia.

 JAK? 

Przelew 300 zł na konto Stowarzyszenia Potem-o-tem

numer konta: 61 1140 2004 0000 3202 7755 3512

tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

mail na biuro.potemotem@gmail.com z załączonym potwierdzeniem przelewu, informacją dla kogo wypisać zaproszenie na spektakl oraz na jaki adres mamy dostarczyć przesyłkę

CHRISTMAS BOX_02_Obszar roboczy 1.jpg

 CO W ZAMIAN? 

W ramach wsparcia otrzymacie świąteczny box w którego skład wchodzą: otwarte podwójne zaproszenie na dowolny spektakl Potem-o-tem w 2023 roku, wybrany gadżet z autografami  Zespołu (skarpetki świąteczne, t-shirt Potem-o-tem, płyta ze spektaklu 20 lexusów na czwartek lub #Na_Dorosłego) oraz świąteczne masło orzechowe produkcji Potem-o-tem!

 

A DO TEGO: Twoje imię pojawi się na oklejeniu naszego samochodu jako sponsora.

LUDKI_01-02.png
zaproszenie.png
zapro2.png
podpisy.png
bottom of page